Харчування

З 1 січня 2022 року всі заклади освіти мають харчувати учнів за новими рецептами. Для цього шеф-кухар Євген Клопотенко розробив для шкіл 160 нових страв, в яких обмежено кількість солі та цукру, а натомість збільшено кількість м’яса, риби, свіжих овочів і фруктів.

В Україні запустили платформу про здорове харчування у школах "ЗНАЇМО" . Вона є частиною реформи системи шкільного харчування в Україні.

На новій платформі:

• зібрано повну інформацію для директорів про перебіг реформи й нормативи шкільного харчування,
  • створені розділи для вчителів і батьків, де можна дізнатися, як формувати культуру харчування у дитини в сім’ї та у школі,
  • також є окремий розділ для школярів, у якому з використанням ігор і тестів викладено основи здорового харчування.

ПЕРСПЕКТИВНЕ ЧОТИРЬОХТИЖНЕВЕ МЕНЮ НА ЗИМОВИЙ ПЕРІОД  КЗ "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3" на 2021 -2022 н.р.

ПЕРСПЕКТИВНЕ ЧОТИРЬОХТИЖНЕВЕ МЕНЮ НА ЗИМОВИЙ ПЕРІОД (ГПД) КЗ "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3" на 2021-2022 н.р.

За рахунок батьківських коштів обід учнів 8,9 класів відрізняється від обіду учнів 5, 6,7 класів вагою порції.