Реалізація проєкту "Вчимося жити разом"

Коли на сході України розпочався збройний конфлікт і величезна кількість родин з дітьми стали вимушеними переселенцями, виникло багато проблем з їхньою адаптацією на новому місці проживання. Частина дітей перебувала в стресі через побачене  в дома, частина не могла звикнути до нової школи, вчителів, знайти нових друзів, у декого були усі ці та безліч інших проблем.

Тому представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні звернулося до Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) по допомогу у фінансуванні проекту   «Вчимося жити разом».

Представництво  ЮНІСЕФ в Україні залучило до виконання проекту «Вчимося жити разом» дві організації. Перша – це громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту, яка виконує проект в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок. Другим виконавцем проекту «Вчимося жити разом» є Національний Університет «Києво-Могилянська  Академія», який виконує проект в частині надання психосоціальної допомоги.