Фудчелендж "Здорове харчування"

#HealthySchools #ВеселоПроЇжу #ФудЧелендж

Всеукраїнський челендж зі здорового харчування для шкіл

Фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Мета програми: розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Добре бути здоровим, веселим та щасливим. Та чи всі пам’ятають, що наше здоров’я залежить від правильного харчування?

Долучайтеся разом з нашим закладом освіти до Фуд челенджу (Челендж «Здорове харчування")!

Тиждень 1. Весело про їжу!

#ВеселоПроЇжу #ФудЧелендж

Тиждень 2. Готуємо разом!

#ФудЧелендж

Тиждень 3. Національні кухні! Здорове харчування в українській кухні!

Тиждень 4. Фуд креатив.

#ФудЧелендж

Сценка "Ми корисні для людини"

Відгук про урок хімії з використанням інтерактивних технологій